Surowiec do wszystkiego

W erze szkła, aluminium i krzemu można by odnieść wrażenie, że drewno jest passé. Nic bardziej mylnego! Gdziekolwiek się znajdziemy, na pewno wokół nas będzie wiele przedmiotów, które nie powstałyby bez użycia drewna.

Skąd się bierze drewno

Zaspokojenie naszego zapotrzebowania na drewno i zapewnienie trwałości lasów nie są sprzecznymi interesami. Drewno w Polsce jest naturalnym bogactwem, które jest całkowicie odnawialne.

Zasady sprzedaży

Die Verkaufsregeln fürs Holz werden durch Anordnung des Generaldirektors der Staatsforste festgelegt.

Polski przebój

Polnische Holzprodukte, wie Möbel, Fenster- und Türrahmen, Jachtboote, Papier und Verpackungen, sind wahre Markthits.

Asset Publisher Asset Publisher

Zurück

Leśni artyści nagrodzeni

Leśni artyści nagrodzeni

XXIII edycję konkursu plastycznego Przyroda to My uroczyście zakończyliśmy wręczeniem nagród w Choszczeńskim Domu Kultury w dniu 29 maja. Rozdaliśmy nagrody i wyróżnienia we wszystkich kategoriach wiekowych. Laureatów przywitała Pani dyrektor Małgorzata Kozłowska, kilka słów o konkursie przekazał pan Janusz Biegański – opiekun artystyczny, a nam przypadła najmilsza część, czyli rozdanie nagród. Lista laureatów dostępna jest pod zakładką o ogłoszeniu konkursu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wykonanie pięknych prac, a nauczycielom za przygotowanie i cenne podpowiedzi. Wybór wśród prac konkursowych jest bardzo trudny. Dziękujemy pracownikom Choszczeńskiego Domu Kultury za współorganizowanie konkursu, przygotowanie pięknej wystawy prac i plakatu promującego wydarzenie.

Tekst: Dagmara Haręźlak